Angielski w grupie

Home / Angielski w grupie

Angielski w grupie dla dzieci

English & Music Smart to propozycja kursu języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat. Zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu po 50 min.

W ramach programu „English&Music Smart”, oprócz regularnych zajęć, Just Sounds organizuje „Smart Workshop Days” – dni warsztatowe poświęcone kulturze krajów anglojęzycznych (1 x w miesiącu). Podczas warsztatów poznajemy zwyczaje, tradycję i kulturę innych krajów, w których język angielski jest językiem urzędowym, lub używanym na co dzień przez mieszkańców.
W ramach takich zajęć proponujemy gry i zabawy językowe z udziałem gościa specjalnego.
ZAPISY »

Angielski w grupie dla młodzieży i dorosłych

2 the Beat to kurs skierowany do nastolatków. Jeśli chcesz nauczyć się dobrze komunikować w języku angielskim, popracować nad gramatyką, jednocześnie dobrze się bawiąc, słuchając muzyki, poznając ciekawych artystów, oglądając filmy, czytając interesujące Cię książki, zapisz się na nasz kurs. Nauka wcale nie musi być nudą.

Hello Ladies to propozycja kursu skierowana do kobiet. Przy porannej kawie i szarlotce, angielski może być bardzo przyjemny. Muzyka relaksacyjna, ciekawe tematy z gazet, czasopism i książek i burze kobiecych mózgów. Zapraszamy kobiety z wszystkich zakątków świata, mieszkające tu w Wilanowie i chcące poznać ciekawych ludzi, ucząc się jednocześnie  języka angielskiego.
ZAPISY »