Język angielski

Home / Język angielski

Angielski dla dzieci

English Through Music to propozycja kursu stacjonarnego języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-10 lat. Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu po 60 min.

W ramach kursu realizujemy autorski program oparty na własnych materiałach muzycznych, stanowiący uzupełnienie podstawy naszego programu nauczania. Raz w miesiącu wybieramy się „w podróż” kulturową, poznając zwyczaje i ciekawostki dotyczące różnych krajów, w których mówi się w języku angielskim. Organizujemy wówczas tematyczne gry i zabawy językowe, projekty naukowe, warsztaty DIY, eksperymenty i gramy jeszcze więcej muzyki:)

English Through Minecraft to propozycja kursu języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-10 lat. Zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu po 60 min.

W ramach kursu realizujemy program zaproponowany przez platformę Minecraft Education, stanowiący uzupełnienie podstawy naszego programu nauczania. Gramy także w inne gry, quizzy, oraz planszówki. Raz w miesiącu wybieramy się „w podróż” kulturową, poznając zwyczaje i ciekawostki dotyczące różnych krajów, w których mówi się w języku angielskim. Organizujemy wówczas tematyczne gry i zabawy językowe, projekty naukowe, warsztaty DIY i eksperymenty. Kurs stacjonarny i online.ZAPISY »

Angielski w grupie dla młodzieży i dorosłych

2 the Beat to kurs skierowany do nastolatków. Zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu po 90 min. Jeśli chcesz nauczyć się dobrze komunikować w języku angielskim, popracować nad gramatyką, jednocześnie dobrze się bawiąc, słuchając muzyki, poznając ciekawych artystów, oglądając filmy, czytając interesujące Cię książki i artykuły, zapisz się na nasz kurs. Nauka wcale nie musi być nudą. Kurs stacjonarny i online.

 

Egzamin 8-klasisty – gdy zegar nieubłagalnie tyka i czas na szybką powtórkę do egzaminu, zapraszamy na zajęcia 2 x 90 min w tygodniu. Indywidualne lub grupowe. Stacjonarne lub online. Robimy testy, powtarzamy słownictwo, gramatykę, słuchanie i czytanie.

 

Kursy przygotowujące do FCE, CAE – zajęcia 2 x 90 min w tygodniu. Stacjonarne lub online. Grupowe lub indywidualne. Dla młodzieży i dorosłych.

 

General and Business English – zajęcia języka angielskiego dla dorosłych. 60 min. Grupowe lub indywidualne. Stacjonarne lub online. Poziomy zaawansowania od A1 – C1.ZAPISY »