Lektorzy

Home / Just Sounds / Lektorzy
Sabina Stępień

Sabina Nachel

Twórca Just Sounds & lektor języka angielskiego

Stworzyłam „Just Sounds”, ponieważ od lat pasjonuje mnie temat wpływu muzycznych uzdolnień oraz muzycznej edukacji na przyswajanie języka obcego. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale filologii angielskiej. Podczas swoich studiów magisterskich i doktoranckich skrupulatnie badałam zagadnienie muzycznej inteligencji i tego jak można wykorzystać ją w nauczaniu języka angielskiego. Wykonałam szereg badań w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Wspólnie z promotorem mojej pracy prof. Jerzym Zybertem, wydałam publikację artykułu, potwierdzając teorię wpływu muzyki na przyswajanie języka obcego, szczególnie w zakresie jego cech suprasegmentalnych (fonetyka).

Po urodzeniu córki Ady oraz po latach pracy w branży mediowej i teatralnej, postanowiłam powrócić do uczenia, które sprawia mi ogromną radość. Moją kolejną pasją w życiu jest muzyka. Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu, śpiewam, komponuję, piszę teksty. Podczas moich studenckich lat uczestniczyłam w szeregu warsztatów jazzowych, które oswoiły mnie z tematem „improwizacji”. Pomysł tworzenia autorskich piosenek na zajęciach, zrodził się właśnie stąd.

Zawsze mam plan na lekcję, ale nigdy ślepo się go nie trzymam. Podążam za moimi uczniami i ich potrzebami. Improwizuję. Gram, tworzę teksty, często na poczekaniu, by następnie śpiewać je wspólnie z grupą. Wierzę głęboko w to, że nauka języka może być wspaniała i przyjemna. Doświadczam tego na co dzień, widząc uśmiechy moich młodych językowych odkrywców, którzy wracają na moje lekcje po więcej dźwięków i chwil spędzonych z językiem angielskim i muzyką.

angielski dla dzieci wilanow

Adi Adnan

Lektor języka angielskiego & trener jogi

Adi pochodzi z Indii, z prowincji Kaszmir. Dorastał w anglojęzycznej wpływowej hinduskiej rodzinie. Niedawno porzucił swoje „książęce życie” i zdecydował się na niezwykłe przygody na kontynencie europejskim. W Polsce jest od kilku lat i chce tutaj zostać:)

Adi jest niezwykle charyzmatyczną osobowością. Z ogromną pasją wykonuje swój zawód lektora języka angielskiego. Jest zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Potrafi rozświetlić najbardziej pochmurny dzień. Dzieci go uwielbiają:) Na zajęciach z Adim nigdy nie brakuje nam słońca, tańca i dobrej zabawy. Z racji tego, że pasjonuje go zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna i ruchowa, Adi prowadzi również z dziećmi w „Just Sounds” zajęcia jogi po angielsku:) I robi najlepszą herbatę Masala!:)

angielski dla dzieci wilanow

Bart Milczarczyk

Lektor języka angielskiego, muzyk & podróżnik

Nauczanie zawsze było jego drugą pasją, po muzyce, która jest miłością jego życia.  Bart posiada ponad 5-letnie doświadczenie oraz certyfikat TOEFL, pracował zarówno z dziećmi jak i z młodzieżą oraz z dorosłymi.

Dorastał i studiował w Kanadzie. Podróżnik, kochający życie, gotowanie, jogę, tenis, zdrowy tryb życia i muzykę ponad wszystko. Do Polski przyjechał, bo zakochał się w naszym kraju i chciał powrócić do swoich korzeni. Chce tu zostać, grać, tworzyć swoją muzykę i uczyć języka angielskiego, co, jak twierdzi, sprawia mu dużą radość.

Kuba Jackowski

Lektor języka angielskiego

Kuba pochodzi z Polski i obecnie studiuje pedagogikę. Nauczanie sprawia mu wiele satysfakcji, a jego głównym celem jest przekonanie uczniów, że naprawdę mogą mówić po angielsku, a także robić wszystko, o czym tylko marzą. Podczas lekcji stara się zachować koleżeńską atmosferę –  chętnie rozmawia z uczniami o filmach, muzyce czy innych łączących ich tematach, wdrażając je do planu zajęć. Jeśli nie uczy innych ani siebie, lubi spędzać czas kreatywnie – pisząc, szkicując i grając na instrumentach.

Iga Romanowicz

Prowadząca warsztatów kreatywnych

Pomysłodawczyni i twórczyni kreatywnych warsztatów FreeMe. Maluje, lepi, szyje, buduje i tworzy razem z dziećmi przeróżne arcydzieła. Rozwija u nich wyobraźnię, budzi kreatywność i rozwija ich zdolności manualne. Ale przed wszystkim dba o to, by dzieci dobrze się bawiły i miło spędzały czas, odchodząc od szkolnych ławek.

Zajęcia prowadzi w języku polskim i angielskim, w ramach cyklicznych cotygodniowych spotkań, a także jednorazowych spotkań takich jak kreatywne wieczory czy kreatywne nocowanki.

W Just Sounds zajmuje się także sprawami organizacyjno-administracyjnymi, także w przypadku jakichkolwiek spraw, pytań, problemów- zawsze służy pomocą.

Prywatnie mama dwójki dzieci, i adopcyjna mama psa i dwóch szczurów:) Z zamiłowania pasjonatka jeździectwa.

Justina Sabova

Lektorka języka angielskiego

Justyna urodziła się na Słowacji, a w Polsce mieszka od 2012 roku. Ma podwójną narodowość i zna pięć języków, z których czterech uczy od 10 lat. Nauczenie jest jej pasją. W weekendy prowadzi również zajęcia jazdy konnej. Uwielbia zwierzęta i dzieci.

Od 9 lat tworzy muzykę, pisze teksty po polsku i po angielsku oraz śpiewa. W czasie wolnym czyta książki oraz podróżuje.

Sheree Nicholson

Lektorka języka angielskiego

Sheree jest native speakerką z Kanady. Pochodzi z Toronto. Pasjonuje się sztuką, rysowaniem i rękodziełem. Jest bardzo kreatywna i w nauczania używa wielu materiałów wizualnych, aby zajęcia były ciekawe i urozmaicone. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi od lat 3. Chętnie też prowadzi zajęcia konwersacyjne oraz kursy przygotowujące do egzaminów z nastolatkami i dorosłymi. Jeśli pragniecie zanurzyć się w kulturę i język tak naprawdę, zajęcia z Sheree będą strzałem w dziesiątkę.

Mateusz

Lektor języka angielskiego & prowadzący kurs Manga/Anime in English

Mateusz pochodzi z Polski i jest studentem grafiki komputerowej.

W wolnym czasie rysuje, tworzy muzykę i projektuje ubrania.

Język angielski towarzyszył mu od najmłodszych lat i z czasem stał się jedną z jego pasji. Spędził mnóstwo godzin oglądając filmowe produkcje, prowadząc rozmowy z przyjaciółmi (których językiem ojczystym jest język angielski), czytając książki, eksplorując świat muzyki i szukając inspiracji w sztuce – wszystko to oczywiście w języku angielskim.

Bardzo lubi eksperymentować i łączyć ze sobą różne dziedziny sztuki. To pozwala mu pogłębiać wrażliwość na piękno, tworzyć nowe projekty i przy okazji ciągle wzbogacać swój zakres słownictwa.

Uważa, że łączenie swoich pasji np. śpiewu, gry na instrumencie, rysowania czy tańca – z nauką języka, to najprzyjemniejszy i najbardziej naturalny sposób. Podczas tego rodzaju zajęć, uczniowie relaksują się, nawiązują fajne relacje i odkrywają nowe rzeczy.

Cassie

Lektorka języka angielskiego & prowadząca kurs Manga/Anime in English

Cassie jest native speakerem. Pochodzi z Ameryki ze stanu Texas.

Pasjonuje się sztuką, a w szczególności rysunkiem i śpiewem – czasem przy akompaniamencie ukulele. To napędza ją do działania i dostarcza pozytywnej energii.

Uwielbia tworzyć wszystko co przynosi radość i pobudza wyobraźnię.

Bardzo lubi  podróżować po świecie i odkrywać niezwykłe miejsca – ich kulturę i zwyczaje.

Zawsze stara się zachęcać innych do kreatywności i przekraczania swoich granic w twórczości.

Pragnie inspirować swoich uczniów i pomagać im w realizacji życiowych pasji.