lektorzy

Home / Just Sounds / lektorzy

Sabina Nachel

założycielka Just Sounds & lektorka języka angielskiego

Stworzyłam „Just Sounds”, ponieważ od lat pasjonuje mnie temat wpływu muzycznych uzdolnień oraz muzycznej edukacji na przyswajanie języka obcego. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale filologii angielskiej. Podczas swoich studiów magisterskich i doktoranckich skrupulatnie badałam zagadnienie muzycznej inteligencji i tego jak można wykorzystać ją w nauczaniu języka angielskiego. Wykonałam szereg badań w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Wspólnie z promotorem mojej pracy prof. Jerzym Zybertem, wydałam publikację artykułu, potwierdzając teorię wpływu muzyki na przyswajanie języka obcego, szczególnie w zakresie jego cech suprasegmentalnych (fonetyka).

Zawsze mam plan na lekcję, ale nigdy ślepo się go nie trzymam. Podążam za moimi uczniami i ich potrzebami. Improwizuję. Gram, tworzę teksty, często na poczekaniu, by następnie śpiewać je wspólnie z grupą. Wierzę głęboko w to, że nauka języka może być wspaniała i przyjemna. Doświadczam tego na co dzień, widząc uśmiechy moich młodych językowych odkrywców, którzy wracają na moje lekcje po więcej dźwięków i chwil spędzonych z językiem angielskim i muzyką.

Adi Adnan

lektor języka angielskiego

Adi pochodzi z Indii, z prowincji Kaszmir. Dorastał w anglojęzycznej wpływowej hinduskiej rodzinie. Niedawno porzucił swoje „książęce życie” i zdecydował się na niezwykłe przygody na kontynencie europejskim. W Polsce jest od kilku lat i chce tutaj zostać:)

Adi jest niezwykle charyzmatyczną osobowością. Z ogromną pasją wykonuje swój zawód lektora języka angielskiego. Jest zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Potrafi rozświetlić najbardziej pochmurny dzień. Dzieci go uwielbiają:) Na zajęciach z Adim nigdy nie brakuje nam słońca, tańca i dobrej zabawy.

Kuba Jackowski

lektor języka angielskiego, nauczyciel muzyki

Kuba pochodzi z Polski i obecnie studiuje pedagogikę. Nauczanie sprawia mu wiele satysfakcji, a jego głównym celem jest przekonanie uczniów, że naprawdę mogą mówić po angielsku, a także robić wszystko, o czym tylko marzą. Podczas lekcji stara się zachować koleżeńską atmosferę – chętnie rozmawia z uczniami o filmach, muzyce czy innych łączących ich tematach, wdrażając je do planu zajęć. Jest pomysłodawcą kursu „Lego Adventure” . Jeśli nie uczy innych ani siebie, lubi spędzać czas kreatywnie – pisząc, szkicując i grając na instrumentach.

Iga Romanowicz

lektorka języka angielskiego

Iga pochodzi z Polski. Jest lektorką języka angielskiego. Oprócz tego maluje, lepi, szyje, buduje i tworzy razem z dziećmi przeróżne arcydzieła. Rozwija u nich wyobraźnię, budzi kreatywność i rozwija ich zdolności manualne. Ale przed wszystkim dba o to, by dzieci dobrze się bawiły i miło spędzały czas, odchodząc od szkolnych ławek. Zajęcia prowadzi w języku polskim i angielskim, w ramach cyklicznych cotygodniowych spotkań, a także jednorazowych spotkań takich jak kreatywne wieczory czy kreatywne nocowanki. Prywatnie mama dwójki dzieci, i adopcyjna mama psa i dwóch szczurów:) Z zamiłowania pasjonatka jeździectwa.

Mateusz Reichel

lektor języka angielskiego

Mateusz pochodzi z Polski i jest studentem grafiki komputerowej. W wolnym czasie rysuje, tworzy muzykę i projektuje ubrania. Język angielski towarzyszył mu od najmłodszych lat i z czasem stał się jedną z jego pasji. Spędził mnóstwo godzin oglądając filmowe produkcje, prowadząc rozmowy z przyjaciółmi (których językiem ojczystym jest język angielski), czytając książki, eksplorując świat muzyki i szukając inspiracji w sztuce – wszystko to oczywiście w języku angielskim. Bardzo lubi eksperymentować i łączyć ze sobą różne dziedziny sztuki. To pozwala mu pogłębiać wrażliwość na piękno, tworzyć nowe projekty i przy okazji ciągle wzbogacać swój zakres słownictwa. Uważa, że łączenie swoich pasji np. śpiewu, gry na instrumencie, rysowania czy tańca – z nauką języka, to najprzyjemniejszy i najbardziej naturalny sposób. Podczas tego rodzaju zajęć, uczniowie relaksują się, nawiązują fajne relacje i odkrywają nowe rzeczy.

Cassie Tellez Jaco Reichel

lektorka języka angielskiego, native speakerka z USA

Pochodzi z Ameryki ze stanu Texas. Pasjonuje się sztuką, a w szczególności rysunkiem i śpiewem – czasem przy akompaniamencie ukulele. To napędza ją do działania i dostarcza pozytywnej energii. Uwielbia tworzyć wszystko co przynosi radość i pobudza wyobraźnię. Bardzo lubi podróżować po świecie i odkrywać niezwykłe miejsca – ich kulturę i zwyczaje. Zawsze stara się zachęcać innych do kreatywności i przekraczania swoich granic w twórczości. Pragnie inspirować swoich uczniów i pomagać im w realizacji życiowych pasji.