Lektorzy

Home / Just Sounds / Lektorzy
Sabina Stępień

Sabina Stępień

Właścicielka i twórca Just Sounds & lektor języka angielskiego

Stworzyłam „Just Sounds”, ponieważ od lat pasjonuje mnie temat wpływu muzycznych uzdolnień oraz muzycznej edukacji na przyswajanie języka obcego. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale filologii angielskiej. Podczas swoich studiów magisterskich i doktoranckich skrupulatnie badałam zagadnienie muzycznej inteligencji i tego jak można wykorzystać ją w nauczaniu języka angielskiego. Wykonałam szereg badań w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Wspólnie z promotorem mojej pracy prof. Jerzym Zybertem, wydałam publikację artykułu, potwierdzając teorię wpływu muzyki na przyswajanie języka obcego, szczególnie w zakresie jego cech suprasegmentalnych (fonetyka).

Po urodzeniu córki Ady oraz po latach pracy w branży mediowej i teatralnej, postanowiłam powrócić do uczenia, które sprawia mi ogromną radość. Moją kolejną pasją w życiu jest muzyka. Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu, śpiewam, komponuję, piszę teksty. Podczas moich studenckich lat uczestniczyłam w szeregu warsztatów jazzowych, które oswoiły mnie z tematem „improwizacji”. Pomysł tworzenia autorskich piosenek na zajęciach, zrodził się właśnie stąd.

Zawsze mam plan na lekcję, ale nigdy ślepo się go nie trzymam. Podążam za moimi uczniami i ich potrzebami. Improwizuję. Gram, tworzę teksty, często na poczekaniu, by następnie śpiewać je wspólnie z grupą. Wierzę głęboko w to, że nauka języka może być wspaniała i przyjemna. Doświadczam tego na co dzień, widząc uśmiechy moich młodych językowych odkrywców, którzy wracają na moje lekcje po więcej dźwięków i chwil spędzonych z językiem angielskim i muzyką.

Pruthvi Shah

Lektor języka angielskiego & hinduski tancerz

Pruthvi Shah to hinduski tancerz oraz lektor języka angielskiego, którego nogi tańczą już od urodzenia. To pełen pozytywnej energii entuzjasta dźwięków, pochodzący z Gujarat, który tańczy po to by istnieć, by czerpać z muzyki pozytywną energię, siłę i sens życia.

Pruthvi jest uwielbiany przez dzieci. Jego lekcje są pomysłowe i kolorowe. Pruthvi lubi wykorzystywać różnego rodzaju gry (planszowe, ruchowe) oraz multimedia podczas swoich zajęć.

Ekow Mensah

Ekow Mensah

Lektor języka angielskiego & podróżnik

Nauczanie zawsze było jego pasją i częścią jego młodzieńczych lat. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie oraz certyfikat TOEFL, pracował zarówno z dziećmi jak i z młodzieżą.

Dorastał i studiował w USA, ostatnio mieszkał przez jakiś czas w Kolumbii. Podróżnik, kochający życie, gotowanie i poznawanie nowych kultur. Do Polski przyjechał, bo zakochał się w naszym kraju. Chce tu zostać i uczyć języka angielskiego, co, jak twierdzi, sprawia mu największą w życiu radość.