kursy językowe

Home / kursy językowe
English Through Music

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-10 lat. Zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu po 60 min. Kurs stacjonarny  w grupie 4-7 osób. ok. 70 zajęć w ciągu roku.

W ramach kursu realizujemy autorski program oparty na własnych materiałach muzycznych, stanowiący uzupełnienie podstawy naszego programu nauczania. Raz w miesiącu wybieramy się „w podróż” kulturową, poznając zwyczaje i ciekawostki dotyczące różnych krajów, w których mówi się w języku angielskim, lub poznając obchodzone tam święta i zwyczaje. Organizujemy wówczas tematyczne gry i zabawy językowe, projekty naukowe, warsztaty DIY, eksperymenty i gramy jeszcze więcej muzyki:)

350zł / miesiąc

English Through Minecraft

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-10 lat. Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu po 60 min. Kurs stacjonarny w grupie 5-10 osób. 35 zajęć w ciągu roku.

W ramach kursu realizujemy program zaproponowany przez szkołę Programowanie Minecraft, stanowiący uzupełnienie podstawy naszego programu nauczania.  Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim i łączą w sobie elementy kursu językowego z podstawami programowania w świecie Minecraft.

180zł / miesiąc

Anime/Manga in English with Native Speaker

Kurs języka angielskiego z elementami rysunku dla dzieci w wieku 8-14 lat. Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu po 60 min. Kurs stacjonarny lub online w grupach 4-8 osób. 35 zajęć w ciągu roku.

Kurs prowadzony jest przez młodych instruktorów z USA, których pasją jest świat animacji. Podczas 35 godzin zajęciowych, dzieci tworzą swoje projekty, jednocześnie pracując nad wymową, rozwijając zasób słownictwa i gramatyki. Kurs mangi polega na wprowadzeniu do podstaw rysunku w ikonicznym stylu japońskiego anime. Podczas kursu dzieci poznają podstawy budowy postaci w stylistyce anime. Produktem końcowym będzie narysowana przez dziecko strona mangi z oryginalną przez siebie stworzoną postacią oraz krótką historyjką w formie komiksu.

180zł / miesiąc

Lego Stop Motion

Kursu języka angielskiego z podstawami tworzenia animacji poklatkowej dla dzieci w wieku 7-10 lat. Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu po 60 min. Kurs stacjonarny w grupach 4-7 osób. 35 zajęć w ciągu roku

Uczestnicy budują z klocków lego, rozwijając wyobraźnię, podążając za danym tematem, szlifując gramatykę, słownictwo, przełamując barierę w mówieniu. Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim. Efektem końcowym kursu jest stworzenie krótkich filmików w ramach wspólnego montażu, na podstawie poznanych technik operowania światłem, dźwiękiem, tworzenia scenariusza oraz treści filmu.

180zł / miesiąc

Warsztaty kreatywne po angielsku

Kurs arts&crafts z elementami języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat, które uwielbiają sztuki plastyczne i DIY. Kurs stacjonarny, zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu w grupie 4-10 osób .

Podczas zajęć powstają niesamowite prace. Podczas ich tworzenia dzieci aktywują wyobraźnię, rozwijają się manualnie i przy okazji ćwiczą umiejętności interpersonalne. Zajęcia prowadzone są w języku polskim z elementami języka angielskiego.

180zł / miesiąc

2 the Beat

Kurs języka angielskiego dla nastolatków. Zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu po 90 min. Kurs stacjonarny lub online w grupach 4-7 osób.

poziom A2+ – B2. ok. 70 zajęć w ciągu roku.

Jeśli chcesz nauczyć się dobrze komunikować w języku angielskim, popracować nad gramatyką, jednocześnie dobrze się bawiąc, słuchając muzyki, poznając ciekawych artystów, oglądając filmy, czytając interesujące Cię książki i artykuły, zapisz się na nasz kurs. Nauka wcale nie musi być nudna.

420zł / miesiąc 

English in Film, Culture and Literature

Kurs języka angielskiego w formie klubu dyskusyjnego  dla młodzieży 12+. Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu, stacjonarnie w grupach 4-8 osób.

Kurs dla nastolatków o języku angielskim. Obejmuje klub dyskusyjny 12+, warsztaty kreatywnego pisania oraz zajęcia pracy z tekstem, obrazem i dźwiękiem. Poznajemy literaturę, film oraz kulturę krajów anglojęzycznych, analizując wybrane dzieła i fragmenty, wyrażając opinię, pisząc o tym, co nas w nich zaciekawiło i poruszyło.

200zł/ miesiąc

pakiety zajęć

Pakiety zajęć indywidualnych lub w grupie 2-osobowejstacjonarnych lub online dla dzieci i młodzieży  z native speakerem lub lektorem polskim do wyboru. 

Pakiet zajęć indywidualnych online:

– pakiet 8 zajęć – 1040 zł (130 zł/60 min)

– pakiet 16 zajęć – 1920 zł (120 zł/60 min)

Pakiet zajęć indywidualnych stacjonarnych: 

– pakiet 8 zajęć – 1120 zł (140 zł/60 min)

– pakiet 16 zajęć – 2080 zł (130 zł/60 min)

Pakiet zajęć w grupie 2-osobowej online:

-pakiet 8 zajęć – 640 zł ( 80 zł/60 min)

-pakiet 16 zajęć – 1120 zł (70 zł/60 min)

Pakiet zajęć w grupie 2-osobowej stacjonarnie:

– pakiet 8 zajęć – 720 zł (90 zł/60 min)

-pakiet 16 zajęć – 1280 zł (80 zł/60 min)

General and Business English

Zajęcia języka angielskiego dla dorosłych trwające  w grupie 4-7 osób, trwające 60 minut. Kurs stacjonarny lub online.

Poziomy zaawansowania od A1 – C1. Kurs szyty na miarę twoich potrzeb. Konkretny zakres słownictwa branżowego, gramatyka od A do Z i dużo konwersacji. Lektor polski lub native speaker.

Pakiet zajęć indywidualnych online:

– pakiet 8 zajęć – 1040 zł (130 zł/60 min)

– pakiet 16 zajęć – 1920 zł (120 zł/60 min)

Pakiet zajęć indywidualnych stacjonarnych: 

– pakiet 8 zajęć – 1120 zł (140 zł/60 min)

– pakiet 16 zajęć – 2080 zł (130 zł/60 min)

Egzamin 8-klasisty

Kurs języka angielskiego w pigułce. Gdy zegar nieubłaganie tyka i czas na gruntowne usystematyzowanie wiedzy do egzaminu, ten kurs spełni Wasze oczekiwania. Intensywne zajęcia 2 x 90 min w tygodniu z wykwalifikowanym lektorem polskim znającym specyfikę i wymagania egzaminu. Zajęcia w grupach od 3-6 osób. 

Robimy masę testów, powtarzamy słownictwo, gramatykę, szlifujemy słuchanie i czytanie. Korzystamy tylko z opracowanych autorskich materiałów opartych na syllabusie egzaminu 8-klasisty. W ramach kursu proponujemy 60 zajęć, w tym 2 bezpłatne weekendowe bloki 3-godzinnych powtórkowych boosterów. 

cena kursu: 3600 zł

opłata za każdy trymestr: 1200 zł

Kursy przygotowujące do FCE, CAE

Kurs przygotowujący do egzaminów Cambridge. Zajęcia 2 x 90 min w tygodniu. w grupie 4-7 osób. Dla młodzieży i dorosłych. Kurs stacjonarny lub online.

Profesjonalne przygotowanie do egzaminu Cambrige przez doświadczonych lektorów, praca nad umiejętnościami: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, gramatyka. Regularne mock exams sprawdzające wiedzę. Kurs obejmuje 60 zajęć.

cena kursu: 4200 zł

opłata za każdy trymestr: 1400 zł