oferta dla przedszkoli

Home / oferta dla przedszkoli
Warsztaty kreatywne po angielsku

To propozycja dla dzieci w wieku 3-6 lat, które uwielbiają sztuki plastyczne i DIY. Kurs stacjonarny, zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu.

Podczas zajęć powstają niesamowite prace. Podczas ich tworzenia dzieci aktywują wyobraźnię, rozwijają się manualnie i przy okazji ćwiczą umiejętności interpersonalne. Zajęcia prowadzone są w języku polskim z elementami języka angielskiego lub w języku angielskim.

English Through Minecraft Junior

To propozycja dla dzieci w wieku 6 lat. Kurs stacjonarny, zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu.

Kurs prowadzony jest tylko w języku angielskim i łączy w sobie elementy językowe z elementami programowania. Uczestnicy odbywają podróż językową do świata Minecraft gdzie uczą się nowego słownictwa i komunikują z sobą rozwiązując zagadki i programując proste akcje i czynności.

Babies Speak Music

To propozycja dla dzieci w wieku 3- 5 lat, które uwielbiają muzykowanie. Kurs stacjonarny, zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu.

Zabawy z dzwonkami, rytmem, boom whackers, elementy tańca i rytmiki, przy okazji nauki języka angielskiego. To wszystko podczas 30 minutowej podróży w tematyczny świat dźwięków. Dzieci poznają instrumenty, ich brzmienia, uczą się odróżniać barwy dźwięków, relaksują się i świetnie bawią, za każdym razem odwiedzając inną krainę słów. 

Zgłoś swoje przedszkole i poznaj szczegóły współpracy